Συνέχεια στις νίκες για τον Παναργειακό

Tη νίκη πήρε το Σάββατο 17 Μαρτίου ο Παναργειακός αγωνιζόμενος στο γήπεδό του, κόντρα στο Γράμμο Μαυροχωρίου με σκορ 3-0. Η ομάδα του Άργους προηγήθηκε στο σκορ στο πρώτο ημίχρονο, με εύστοχο χτύπημα πέναλντι του Μπάτζιου. Στο δεύτερο ημίχρονο ο Παναργειακός πέτυχε άλλα δύο γκολ με τους Λαζαρίδη και Σιδηρόπουλο, μη αφήνοντας περιθώρια στην ομάδα του Μαυρόβου να διεκδικήσει κάτι καλύτερο.

Ο Παναργειακός παρατάχθηκε αρχικά με τους Κοσμίδη κάτω από τα δοκάρια, Δινάδη, Χότζα, Φυτανίδη, Χαραλαμπίδη, Σιδηρόπουλο, Ιωαννίδη, Λαζαρίδη, Λάκη Γ. , Γαιτανάκη, Μπάτζιο.

Ως αλλαγές αγωνίστηκαν οι Μπαράκης, Βακόπουλος ενώ το ντεμπούτο τους σε επίσημο αγώνα με τη φανέλα του Παναργειακού, έκαναν οι Κυδωνάκης Αχιλλέας και Κόζαρης Γιώργος που αγωνίστηκαν στο δεύτερο ημίχρονο ως αλλαγές.

panargiakosfc.gr

You May Also Like

Στην παράταση κατόρθωσε, τελικά, η Καστοριά να ξεπεράσει το εμπόδιο του Ηρακλή Πολύκαρπης, κερδίζοντας τον με 2-1 και να προκριθεί στα ημιτελικά του κυπέλλου της Ε.Π.Σ. Καστοριάς.

Στην παράταση κατόρθωσε, τελικά, η Καστοριά να ξεπεράσει το εμπόδιο του Ηρακλή…

Νίκη-Πρόκριση για τον Παναργειακό

Έναρξη εγγραφών στην Ακαδημία του Παναργειακού

ΑΓΩΝΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΗΣ Ε.ΚΑ.Σ.ΔΥ.Μ. ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΜΑΪΟΥ 2022

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α.Σ. ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ – Α.Σ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

3η η Σόνια Τσεκίνη από το Άργος Ορεστικό στον “8ο Ημιμαραθώνιο της Αθήνας”

Ο 8ο Ημιμαραθώνιος της Αθήνας, το μεγάλο δρομικό γεγονός της Άνοιξης ξεκίνησε και…

Προκήρυξη αγώνων στίβου GRAND PRIX Άργους Ορεστικού 2016 στη μνήμη του Λέανδρου Τζήμα

Η ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Δυτικής Μακεδονίας σε συνεργασία με την Περιφερειακή Ενότητα Καστοριάς…

Α2 Ανδρών: Η τελική κατάταξη έπειτα από 30 αγωνιστικές