Η Super League δεν είναι μόνο τα ντέρμπι. Είναι και τόσα άλλα ματς που μπορούν να κρίνουν έναν τίτλο ή την πορεία μίας ομάδας προς την Ευρώπη.

Δείτε παρακάτω αναλυτικά όλο το φετινό πρόγραμμα (σ.σ. με δύο ανοιχτά μέτωπα, ήτοι ομάδα Α και Β, λόγω των υποθέσεων των Βέροιας, Λεβαδειακού, Κέρκυρας και όχι μόνο).

Η σέντρα έχει οριστεί στις 22-23 Αυγούστου και το τέλος του πρώτου γύρου έχει προγραμματιστεί για τις 19 Δεκεμβρίου 2015. Ο δεύτερος γύρος θα ξεκινήσει στις 2 Ιανουαρίου 2016 και θα ολοκληρωθεί στις 17 Απριλίου 2016, σύμφωνα με τον αρχικό σχεδιασμό της Super League.

Αναλυτικά το πρόγραμμα…

1η αγωνιστική

22-23-24/8/2015

ΟΜΑΔΑ Β – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΠΑΟΚ – SKODA ΞΑΝΘΗ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΑΕΚ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΟΜΑΔΑ Α

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

2η αγωνιστική

29-30-31/8/2015

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΟΜΑΔΑ Β

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΟΚ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΑΕΚ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΟΜΑΔΑ Α – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

3η αγωνιστική

12-13-14/9/2015

ΟΜΑΔΑ Β – ΠΑΟΚ.

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΑΕΚ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – SKODA ΞΑΝΘΗ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ – ΟΜΑΔΑ Α

4η αγωνιστική

19-20-21/9/2015

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΟΜΑΔΑ Β

ΠΑΟΚ – ΑΕΚ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΟΜΑΔΑ Α

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ

5η αγωνιστική

26-27-28/9/2015

ΟΜΑΔΑ Β – ΑΕΚ

ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΟΚ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΟΜΑΔΑ Α – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

6η αγωνιστική

3-4-5/10/2015

ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΟΜΑΔΑ Β

ΑΕΚ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΠΑΟΚ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΟΜΑΔΑ Α

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

7η αγωνιστική

17-18-19/10/2015

ΟΜΑΔΑ Β – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΕΚ

ΟΜΑΔΑ Α – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΟΚ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ

8η αγωνιστική

24-25-26/10/2015

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΟΜΑΔΑ Β

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΟΜΑΔΑ Α

ΑΕΚ – ΗΡΑΚΛΗΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΠΑΟΚ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

9η αγωνιστική

31/10 & 1-2/11/2015

ΟΜΑΔΑ Β – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΟΜΑΔΑ Α – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΕΚ

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΟΚ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

10η αγωνιστική

7-8-9/11/2015

ΟΜΑΔΑ Α – ΟΜΑΔΑ Β

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ

ΑΕΚ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΠΑΟΚ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

11η αγωνιστική

21-22-23/11/2015

ΟΜΑΔΑ Β – ΗΡΑΚΛΗΣ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΟΜΑΔΑ Α

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΕΚ

ΠΑΟΚ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

12η αγωνιστική

28-29-30/11/2015

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΟΜΑΔΑ Β

ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΟΜΑΔΑ Α – SKODA ΞΑΝΘΗ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΠΑΟΚ

ΑΕΚ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

13η αγωνιστική

5-6-7/12/2015

ΟΜΑΔΑ Β – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΟΜΑΔΑ Α

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΠΑΟΚ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΑΕΚ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

14η αγωνιστική

12-13-14/12/2015

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΟΜΑΔΑ Β

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΟΜΑΔΑ Α – ΠΑΟΚ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΕΚ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

15η αγωνιστική

19-20-21/12/2015

ΟΜΑΔΑ Β – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – SKODA ΞΑΝΘΗ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΠΑΟΚ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΕΚ – ΟΜΑΔΑ Α

ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

16η αγωνιστική

2-3-4/1/2016

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΟΜΑΔΑ Β

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΟΚ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΕΚ

ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΟΜΑΔΑ Α – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

17η αγωνιστική

9-10-11/1/2016

ΟΜΑΔΑ Β – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΠΑΟΚ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΑΕΚ – SKODA ΞΑΝΘΗ

ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΟΜΑΔΑ Α

18η αγωνιστική

16-17-18/1/2016

ΠΑΟΚ – ΟΜΑΔΑ Β

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΕΚ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΟΜΑΔΑ Α – ΗΡΑΚΛΗΣ

19η αγωνιστική

23-24-25/1/2016

ΟΜΑΔΑ Β – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΑΕΚ – ΠΑΟΚ

ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ

ΟΜΑΔΑ Α – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

20η αγωνιστική

30-31/1 & 1/2/2016

ΑΕΚ – ΟΜΑΔΑ Β

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΠΑΟΚ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΟΜΑΔΑ Α

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

21η αγωνιστική

6-7-8/2/2016

ΟΜΑΔΑ Β – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΑΕΚ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΟΚ

ΟΜΑΔΑ Α – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ

22η αγωνιστική

13-14-15/2/2016

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΟΜΑΔΑ Β

ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΑΕΚ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΟΜΑΔΑ Α

ΠΑΟΚ – ΗΡΑΚΛΗΣ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

23η αγωνιστική

20-21-22/2/2016

ΟΜΑΔΑ Β – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΟΜΑΔΑ Α – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕΚ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΟΚ

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

24η αγωνιστική

27-28-29/2/2016

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΟΜΑΔΑ Β

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΟΜΑΔΑ Α

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΑΕΚ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ

ΠΑΟΚ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

25η αγωνιστική

5-6-7/3/2016

ΟΜΑΔΑ Β – ΟΜΑΔΑ Α

ΗΡΑΚΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΕΚ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΑΟΚ

26η αγωνιστική

12-13-14/3/2016

ΗΡΑΚΛΗΣ – ΟΜΑΔΑ Β

ΟΜΑΔΑ Α – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΑΕΚ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΟΚ

27η αγωνιστική

19-20-21/3/2016

ΟΜΑΔΑ Β – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΟΜΑΔΑ Α

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΠΑΟΚ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΕΚ

28η αγωνιστική

2-3-4/4/2016

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΟΜΑΔΑ Β

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ

ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΟΜΑΔΑ Α – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΟΚ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΑΕΚ

29η αγωνιστική

10/4/2016

ΟΜΑΔΑ Β – SKODA ΞΑΝΘΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ

ΠΑΟΚ – ΟΜΑΔΑ Α

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΑΕΚ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

30η αγωνιστική

17/4/2016

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΟΜΑΔΑ Β

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΟΚ

ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΟΜΑΔΑ Α – ΑΕΚ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

Απάντηση

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.