ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ (2017-2018): Κλήρωση του 40ου Πρωταθλήματος Α’ Κατηγορίας
ΧΟΡΗΓΟΣ : Ελαστικά και Ζάντες Λιαχόπουλος Χ.
ΕΠΣ – 1η αγωνιστική | |||||
Α/Α | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) | Α/Α | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) | ΣΚΟΡ | |
1 | ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ | 2 | ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ | ||
3 | ΑΕ ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΩΝ | 14 | ΠΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ||
4 | ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ. | 13 | ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ | ||
5 | ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ | 12 | ΚΑΛΛΙΘΕΑ | ||
6 | ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ | 11 | ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ||
7 | ΚΡΟΝΟΣ | 10 | ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ | ||
8 | ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | 9 | ΝΤΑΗΛΑΚΗ | ||
ΕΠΣ – 2η αγωνιστική |
|||||
Α/Α | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) | Α/Α | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) | ΣΚΟΡ | |
3 | ΑΕ ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΩΝ | 1 | ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ | ||
2 | ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ | 4 | ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ. | ||
14 | ΠΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | 5 | ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ | ||
13 | ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ | 6 | ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟ | ||
12 | ΚΑΛΛΙΘΕΑ | 7 | ΚΡΟΝΟΣ | ||
11 | ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | 8 | ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | ||
10 | ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ | 9 | ΝΤΑΗΛΑΚΗ | ||
ΕΠΣ – 3η αγωνιστική |
|||||
Α/Α | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) | Α/Α | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) | ΣΚΟΡ | |
1 | ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ | 4 | ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ. | ||
5 | ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ | 3 | ΑΕ ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΩΝ | ||
6 | ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟ | 2 | ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ | ||
7 | ΚΡΟΝΟΣ | 14 | ΠΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ||
8 | ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | 13 | ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ | ||
9 | ΝΤΑΗΛΑΚΗ | 12 | ΚΑΛΛΙΘΕΑ | ||
10 | ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ | 11 | ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ||
ΕΠΣ – 4η αγωνιστική |
|||||
Α/Α | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) | Α/Α | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) | ΣΚΟΡ | |
5 | ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ | 1 | ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ | ||
4 | ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ. | 6 | ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟ | ||
3 | ΑΕ ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΩΝ | 7 | ΚΡΟΝΟΣ | ||
2 | ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ | 8 | ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | ||
14 | ΠΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | 9 | ΝΤΑΗΛΑΚΗ | ||
13 | ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ | 10 | ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ | ||
12 | ΚΑΛΛΙΘΕΑ | 11 | ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ||
ΕΠΣ – 5η αγωνιστική | |||||
Α/Α | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) | Α/Α | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) | ΣΚΟΡ | |
1 | ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ | 6 | ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟ | ||
7 | ΚΡΟΝΟΣ | 5 | ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ | ||
8 | ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | 4 | ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ. | ||
9 | ΝΤΑΗΛΑΚΗ | 3 | ΑΕ ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΩΝ | ||
10 | ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ | 2 | ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ | ||
11 | ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | 14 | ΠΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ||
12 | ΚΑΛΛΙΘΕΑ | 13 | ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ | ||
ΕΠΣ – 6η αγωνιστική | |||||
Α/Α | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) | Α/Α | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) | ΣΚΟΡ | |
7 | ΚΡΟΝΟΣ | 1 | ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ | ||
6 | ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟ | 8 | ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | ||
5 | ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ | 9 | ΝΤΑΗΛΑΚΗ | ||
4 | ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ. | 10 | ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ | ||
3 | ΑΕ ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΩΝ | 11 | ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ||
2 | ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ | 12 | ΚΑΛΛΙΘΕΑ | ||
14 | ΠΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | 13 | ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ | ||
ΕΠΣ – 7η αγωνιστική | |||||
Α/Α | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) | Α/Α | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) | ΣΚΟΡ | |
1 | ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ | 8 | ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | ||
9 | ΝΤΑΗΛΑΚΗ | 7 | ΚΡΟΝΟΣ | ||
10 | ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ | 6 | ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟ | ||
11 | ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | 5 | ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ | ||
12 | ΚΑΛΛΙΘΕΑ | 4 | ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ. | ||
13 | ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ | 3 | ΑΕ ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΩΝ | ||
14 | ΠΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | 2 | ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ | ||
ΕΠΣ – 8η αγωνιστική |
|||||
Α/Α | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) | Α/Α | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) | ΣΚΟΡ | |
9 | ΝΤΑΗΛΑΚΗ | 1 | ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ | ||
8 | ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | 10 | ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ | ||
7 | ΚΡΟΝΟΣ | 11 | ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ||
6 | ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟ | 12 | ΚΑΛΛΙΘΕΑ | ||
5 | ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ | 13 | ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ | ||
4 | ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ. | 14 | ΠΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ||
3 | ΑΕ ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΩΝ | 2 | ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ | ||
ΕΠΣ – 9η αγωνιστική | |||||
Α/Α | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) | Α/Α | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) | ΣΚΟΡ | |
1 | ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ | 10 | ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ | ||
11 | ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | 9 | ΝΤΑΗΛΑΚΗ | ||
12 | ΚΑΛΛΙΘΕΑ | 8 | ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | ||
13 | ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ | 7 | ΚΡΟΝΟΣ | ||
14 | ΠΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | 6 | ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟ | ||
2 | ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ | 5 | ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ | ||
4 | ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ. | 3 | ΑΕ ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΩΝ | ||
ΕΠΣ – 10η αγωνιστική | |||||
Α/Α | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) | Α/Α | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) | ΣΚΟΡ | |
11 | ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | 1 | ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ | ||
10 | ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ | 12 | ΚΑΛΛΙΘΕΑ | ||
9 | ΝΤΑΗΛΑΚΗ | 13 | ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ | ||
8 | ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | 14 | ΠΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ||
7 | ΚΡΟΝΟΣ | 2 | ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ | ||
6 | ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟ | 3 | ΑΕ ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΩΝ | ||
5 | ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ | 4 | ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ. | ||
ΕΠΣ – 11η αγωνιστική | |||||
Α/Α | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) | Α/Α | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) | ΣΚΟΡ | |
1 | ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ | 12 | ΚΑΛΛΙΘΕΑ | ||
13 | ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ | 11 | ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ||
14 | ΠΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | 10 | ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ | ||
2 | ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ | 9 | ΝΤΑΗΛΑΚΗ | ||
3 | ΑΕ ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΩΝ | 8 | ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | ||
4 | ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ. | 7 | ΚΡΟΝΟΣ | ||
6 | ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟ | 5 | ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ | ||
ΕΠΣ – 12η αγωνιστική |
|||||
Α/Α | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) | Α/Α | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) | ΣΚΟΡ | |
13 | ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ | 1 | ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ | ||
12 | ΚΑΛΛΙΘΕΑ | 14 | ΠΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ||
11 | ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | 2 | ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ | ||
10 | ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ | 3 | ΑΕ ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΩΝ | ||
9 | ΝΤΑΗΛΑΚΗ | 4 | ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ. | ||
8 | ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | 5 | ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ | ||
7 | ΚΡΟΝΟΣ | 6 | ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟ | ||
ΕΠΣ – 13η αγωνιστική | |||||
Α/Α | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) | Α/Α | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) | ΣΚΟΡ | |
1 | ΜΑΥΡΟΧΩΡΙ | 14 | ΚΑΛΟΧΩΡΙ | ||
2 | ΚΟΡΗΣΟΣ | 13 | ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ | ||
3 | ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ | 12 | ΚΑΛΛΙΘΕΑ | ||
4 | ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ. | 11 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | ||
5 | ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ | 10 | ΒΟΓΑΤΣΙΚΟ | ||
6 | ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟ | 9 | ΝΤΑΗΛΑΚΗ | ||
8 | ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | 7 | ΚΡΟΝΟΣ |
ΕΠΣ – 14η αγωνιστική | |||||
Α/Α | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) | Α/Α | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) | ΣΚΟΡ | |
2 | ΚΟΡΗΣΟΣ | 1 | ΜΑΥΡΟΧΩΡΙ | ||
14 | ΚΑΛΟΧΩΡΙ | 3 | ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ | ||
13 | ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ | 4 | ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ. | ||
12 | ΚΑΛΛΙΘΕΑ | 5 | ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ | ||
11 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | 6 | ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟ | ||
10 | ΒΟΓΑΤΣΙΚΟ | 7 | ΚΡΟΝΟΣ | ||
9 | ΝΤΑΗΛΑΚΗ | 8 | ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | ||
0 | 0 | ||||
0 | 0 | ||||
ΕΠΣ – 15η αγωνιστική | |||||
Α/Α | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) | Α/Α | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) | ΣΚΟΡ | |
1 | ΜΑΥΡΟΧΩΡΙ | 3 | ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ | ||
4 | ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ. | 2 | ΚΟΡΗΣΟΣ | ||
5 | ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ | 14 | ΚΑΛΟΧΩΡΙ | ||
6 | ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟ | 13 | ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ | ||
7 | ΚΡΟΝΟΣ | 12 | ΚΑΛΛΙΘΕΑ | ||
8 | ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | 11 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | ||
9 | ΝΤΑΗΛΑΚΗ | 10 | ΒΟΓΑΤΣΙΚΟ | ||
0 | 0 | ||||
0 | 0 | ||||
ΕΠΣ – 16η αγωνιστική |
|||||
Α/Α | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) | Α/Α | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) | ΣΚΟΡ | |
4 | ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ. | 1 | ΜΑΥΡΟΧΩΡΙ | ||
3 | ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ | 5 | ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ | ||
2 | ΚΟΡΗΣΟΣ | 6 | ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟ | ||
14 | ΚΑΛΟΧΩΡΙ | 7 | ΚΡΟΝΟΣ | ||
13 | ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ | 8 | ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | ||
12 | ΚΑΛΛΙΘΕΑ | 9 | ΝΤΑΗΛΑΚΗ | ||
11 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | 10 | ΒΟΓΑΤΣΙΚΟ | ||
0 | 0 | ||||
0 | 0 | ||||
ΕΠΣ – 17η αγωνιστική | |||||
Α/Α | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) | Α/Α | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) | ΣΚΟΡ | |
1 | ΜΑΥΡΟΧΩΡΙ | 5 | ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ | ||
6 | ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟ | 4 | ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ. | ||
7 | ΚΡΟΝΟΣ | 3 | ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ | ||
8 | ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | 2 | ΚΟΡΗΣΟΣ | ||
9 | ΝΤΑΗΛΑΚΗ | 14 | ΚΑΛΟΧΩΡΙ | ||
10 | ΒΟΓΑΤΣΙΚΟ | 13 | ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ | ||
11 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | 12 | ΚΑΛΛΙΘΕΑ | ||
0 | 0 | ||||
0 | 0 | ||||
ΕΠΣ – 18η αγωνιστική | |||||
Α/Α | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) | Α/Α | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) | ΣΚΟΡ | |
6 | ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟ | 1 | ΜΑΥΡΟΧΩΡΙ | ||
5 | ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ | 7 | ΚΡΟΝΟΣ | ||
4 | ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ. | 8 | ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | ||
3 | ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ | 9 | ΝΤΑΗΛΑΚΗ | ||
2 | ΚΟΡΗΣΟΣ | 10 | ΒΟΓΑΤΣΙΚΟ | ||
14 | ΚΑΛΟΧΩΡΙ | 11 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | ||
13 | ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ | 12 | ΚΑΛΛΙΘΕΑ | ||
0 | 0 | ||||
0 | 0 | ||||
ΕΠΣ – 19η αγωνιστική | |||||
Α/Α | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) | Α/Α | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) | ΣΚΟΡ | |
1 | ΜΑΥΡΟΧΩΡΙ | 7 | ΚΡΟΝΟΣ | ||
8 | ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | 6 | ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟ | ||
9 | ΝΤΑΗΛΑΚΗ | 5 | ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ | ||
10 | ΒΟΓΑΤΣΙΚΟ | 4 | ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ. | ||
11 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | 3 | ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ | ||
12 | ΚΑΛΛΙΘΕΑ | 2 | ΚΟΡΗΣΟΣ | ||
13 | ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ | 14 | ΚΑΛΟΧΩΡΙ | ||
0 | 0 | ||||
0 | 0 | ||||
ΕΠΣ – 20η αγωνιστική |
|||||
Α/Α | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) | Α/Α | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) | ΣΚΟΡ | |
8 | ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | 1 | ΜΑΥΡΟΧΩΡΙ | ||
7 | ΚΡΟΝΟΣ | 9 | ΝΤΑΗΛΑΚΗ | ||
6 | ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟ | 10 | ΒΟΓΑΤΣΙΚΟ | ||
5 | ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ | 11 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | ||
4 | ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ. | 12 | ΚΑΛΛΙΘΕΑ | ||
3 | ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ | 13 | ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ | ||
2 | ΚΟΡΗΣΟΣ | 14 | ΚΑΛΟΧΩΡΙ | ||
0 | 0 | ||||
0 | 0 | ||||
ΕΠΣ – 21η αγωνιστική | |||||
Α/Α | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) | Α/Α | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) | ΣΚΟΡ | |
1 | ΜΑΥΡΟΧΩΡΙ | 9 | ΝΤΑΗΛΑΚΗ | ||
10 | ΒΟΓΑΤΣΙΚΟ | 8 | ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | ||
11 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | 7 | ΚΡΟΝΟΣ | ||
12 | ΚΑΛΛΙΘΕΑ | 6 | ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟ | ||
13 | ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ | 5 | ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ | ||
14 | ΚΑΛΟΧΩΡΙ | 4 | ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ. | ||
2 | ΚΟΡΗΣΟΣ | 3 | ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ | ||
0 | 0 | ||||
0 | 0 | ||||
ΕΠΣ – 22η αγωνιστική | |||||
Α/Α | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) | Α/Α | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) | ΣΚΟΡ | |
10 | ΒΟΓΑΤΣΙΚΟ | 1 | ΜΑΥΡΟΧΩΡΙ | ||
9 | ΝΤΑΗΛΑΚΗ | 11 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | ||
8 | ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | 12 | ΚΑΛΛΙΘΕΑ | ||
7 | ΚΡΟΝΟΣ | 13 | ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ | ||
6 | ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟ | 14 | ΚΑΛΟΧΩΡΙ | ||
5 | ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ | 2 | ΚΟΡΗΣΟΣ | ||
3 | ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ | 4 | ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ. | ||
0 | 0 | ||||
0 | 0 | ||||
ΕΠΣ – 23η αγωνιστική | |||||
Α/Α | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) | Α/Α | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) | ΣΚΟΡ | |
1 | ΜΑΥΡΟΧΩΡΙ | 11 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | ||
12 | ΚΑΛΛΙΘΕΑ | 10 | ΒΟΓΑΤΣΙΚΟ | ||
13 | ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ | 9 | ΝΤΑΗΛΑΚΗ | ||
14 | ΚΑΛΟΧΩΡΙ | 8 | ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | ||
2 | ΚΟΡΗΣΟΣ | 7 | ΚΡΟΝΟΣ | ||
3 | ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ | 6 | ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟ | ||
4 | ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ. | 5 | ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ | ||
0 | 0 | ||||
0 | 0 | ||||
|
|||||
ΕΠΣ – 24η αγωνιστική | |||||
Α/Α | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) | Α/Α | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) | ΣΚΟΡ | |
12 | ΚΑΛΛΙΘΕΑ | 1 | ΜΑΥΡΟΧΩΡΙ | ||
11 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | 13 | ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ | ||
10 | ΒΟΓΑΤΣΙΚΟ | 14 | ΚΑΛΟΧΩΡΙ | ||
9 | ΝΤΑΗΛΑΚΗ | 2 | ΚΟΡΗΣΟΣ | ||
8 | ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | 3 | ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ | ||
7 | ΚΡΟΝΟΣ | 4 | ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ. | ||
5 | ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ | 6 | ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟ | ||
0 | 0 | ||||
0 | 0 | ||||
ΕΠΣ – 25η αγωνιστική | |||||
Α/Α | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) | Α/Α | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) | ΣΚΟΡ | |
1 | ΜΑΥΡΟΧΩΡΙ | 13 | ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ | ||
14 | ΚΑΛΟΧΩΡΙ | 12 | ΚΑΛΛΙΘΕΑ | ||
2 | ΚΟΡΗΣΟΣ | 11 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | ||
3 | ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ | 10 | ΒΟΓΑΤΣΙΚΟ | ||
4 | ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ. | 9 | ΝΤΑΗΛΑΚΗ | ||
5 | ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ | 8 | ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | ||
6 | ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟ | 7 | ΚΡΟΝΟΣ | ||
0 | 0 | ||||
0 | 0 | ||||
ΕΠΣ – 26η αγωνιστική | |||||
Α/Α | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) | Α/Α | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) | ΣΚΟΡ | |
14 | ΚΑΛΟΧΩΡΙ | 1 | ΜΑΥΡΟΧΩΡΙ | ||
13 | ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ | 2 | ΚΟΡΗΣΟΣ | ||
12 | ΚΑΛΛΙΘΕΑ | 3 | ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ | ||
11 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | 4 | ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ. | ||
10 | ΒΟΓΑΤΣΙΚΟ | 5 | ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ | ||
9 | ΝΤΑΗΛΑΚΗ | 6 | ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟ | ||
7 | ΚΡΟΝΟΣ | 8 | ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | ||
0 | 0 | ||||
0 | 0 |
ΧΟΡΗΓΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-2018
Πρωτάθλημα Α’ Κατηγορίας: Ελαστικά και Ζάντες Λιαχόπουλος Χ.
Πρωτάθλημα Β’ Κατηγορίας: Καφέ “Rust”
Πρωτάθλημα Μικτών: ΝEΩΝ-ΠΑΙΔΩΝ: Iris Ketering – Ανδρεόπουλος
Κύπελλο Ερασιτεχνών: Bar Food “Η Πάπια”
Πρωτάθλημα Παιδικής Κατηγορίας: Velle Travel
Πρωτάθλημα Προπαιδικής Κατηγορίας: Ορίζοντες & Art box