ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ (2017-2018): ΚΛΗΡΩΣΗ 40ου ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

ΧΟΡΗΓΟΣ : Καφέ “Rust”

 

ΕΠΣ   –  1η  αγωνιστική    
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) ΣΚΟΡ
1 ΚΟΡΕΣΤΕΙΑ 2 ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ    
3 ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ. 10 ΚΩΣΤΑΡΑΖΙ    
4 ΑΕ ΒΙΤΣΙΟΥ 9 ΛΕΥΚΗ    
5 ΟΙΝΟΗ 8 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑ    
6 ΝΕΣΤΟΡΙΟ 7 ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ    
ΕΠΣ   –  2η  αγωνιστική    
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) ΣΚΟΡ
2 ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ 4 ΑΕ ΒΙΤΣΙΟΥ    
3 ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ. 1 ΚΟΡΕΣΤΕΙΑ    
8 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑ 7 ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ    
9 ΛΕΥΚΗ 6 ΝΕΣΤΟΡΙΟ    
10 ΚΩΣΤΑΡΑΖΙ 5 ΟΙΝΟΗ    
ΕΠΣ   –  3η  αγωνιστική    
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) ΣΚΟΡ
1 ΚΟΡΕΣΤΕΙΑ 4 ΑΕ ΒΙΤΣΙΟΥ    
5 ΟΙΝΟΗ 3 ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ.    
6 ΝΕΣΤΟΡΙΟ 2 ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ    
7 ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ 10 ΚΩΣΤΑΡΑΖΙ    
8 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑ 9 ΛΕΥΚΗ    
 

 

 

ΕΠΣ   –  4η  αγωνιστική

   
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) ΣΚΟΡ
2 ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ 8 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑ    
3 ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ. 7 ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ    
4 ΑΕ ΒΙΤΣΙΟΥ 6 ΝΕΣΤΟΡΙΟ    
5 ΟΙΝΟΗ 1 ΚΟΡΕΣΤΕΙΑ    
10 ΚΩΣΤΑΡΑΖΙ 9 ΛΕΥΚΗ    
ΕΠΣ   –  5η  αγωνιστική    
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) ΣΚΟΡ
1 ΚΟΡΕΣΤΕΙΑ 6 ΝΕΣΤΟΡΙΟ    
2 ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ 10 ΚΩΣΤΑΡΑΖΙ    
7 ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ 5 ΟΙΝΟΗ    
8 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑ 4 ΑΕ ΒΙΤΣΙΟΥ    
9 ΛΕΥΚΗ 3 ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ.    
ΕΠΣ   –  6η  αγωνιστική    
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) ΣΚΟΡ
3 ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ. 2 ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ    
4 ΑΕ ΒΙΤΣΙΟΥ 10 ΚΩΣΤΑΡΑΖΙ    
5 ΟΙΝΟΗ 9 ΛΕΥΚΗ    
6 ΝΕΣΤΟΡΙΟ 8 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑ    
7 ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ 1 ΚΟΡΕΣΤΕΙΑ    
ΕΠΣ   –  7η  αγωνιστική    
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) ΣΚΟΡ
2 ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ 5 ΟΙΝΟΗ    
4 ΑΕ ΒΙΤΣΙΟΥ 3 ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ.    
8 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑ 1 ΚΟΡΕΣΤΕΙΑ    
9 ΛΕΥΚΗ 7 ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ    
10 ΚΩΣΤΑΡΑΖΙ 6 ΝΕΣΤΟΡΙΟ    
 

ΕΠΣ   –  8η  αγωνιστική

   
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) ΣΚΟΡ
1 ΚΟΡΕΣΤΕΙΑ 9 ΛΕΥΚΗ    
5 ΟΙΝΟΗ 4 ΑΕ ΒΙΤΣΙΟΥ    
6 ΝΕΣΤΟΡΙΟ 3 ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ.    
7 ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ 2 ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ    
10 ΚΩΣΤΑΡΑΖΙ 8 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑ    
ΕΠΣ   –  9η  αγωνιστική    
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) ΣΚΟΡ
1 ΚΟΡΕΣΤΕΙΑ 10 ΚΩΣΤΑΡΑΖΙ    
3 ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ. 8 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑ    
4 ΑΕ ΒΙΤΣΙΟΥ 7 ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ    
6 ΝΕΣΤΟΡΙΟ 5 ΟΙΝΟΗ    
9 ΛΕΥΚΗ 2 ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ    

 

ΕΠΣ   –  10η  αγωνιστική    
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) ΣΚΟΡ
2 ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ 1 ΚΟΡΕΣΤΕΙΑ    
10 ΚΩΣΤΑΡΑΖΙ 3 ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ.    
9 ΛΕΥΚΗ 4 ΑΕ ΒΙΤΣΙΟΥ    
8 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑ 5 ΟΙΝΟΗ    
7 ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ 6 ΝΕΣΤΟΡΙΟ    
ΕΠΣ   –  11η  αγωνιστική    
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) ΣΚΟΡ
4 ΑΕ ΒΙΤΣΙΟΥ 2 ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ    
1 ΚΟΡΕΣΤΕΙΑ 3 ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ.    
7 ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ 8 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑ    
6 ΝΕΣΤΟΡΙΟ 9 ΛΕΥΚΗ    
5 ΟΙΝΟΗ 10 ΚΩΣΤΑΡΑΖΙ    
 

 

 

 

 

ΕΠΣ   –  12η  αγωνιστική

   
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) ΣΚΟΡ
4 ΑΕ ΒΙΤΣΙΟΥ 1 ΚΟΡΕΣΤΕΙΑ    
3 ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ. 5 ΟΙΝΟΗ    
2 ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ 6 ΝΕΣΤΟΡΙΟ    
10 ΚΩΣΤΑΡΑΖΙ 7 ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ    
9 ΛΕΥΚΗ 8 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑ    
ΕΠΣ   –  13η  αγωνιστική    
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) ΣΚΟΡ
8 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑ 2 ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ    
7 ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ 3 ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ.    
6 ΝΕΣΤΟΡΙΟ 4 ΑΕ ΒΙΤΣΙΟΥ    
1 ΚΟΡΕΣΤΕΙΑ 5 ΟΙΝΟΗ    
9 ΛΕΥΚΗ 10 ΚΩΣΤΑΡΑΖΙ    
ΕΠΣ   –  14η  αγωνιστική    
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) ΣΚΟΡ
6 ΝΕΣΤΟΡΙΟ 1 ΚΟΡΕΣΤΕΙΑ    
10 ΚΩΣΤΑΡΑΖΙ 2 ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ    
5 ΟΙΝΟΗ 7 ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ    
4 ΑΕ ΒΙΤΣΙΟΥ 8 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑ    
3 ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ. 9 ΛΕΥΚΗ    
ΕΠΣ   –  15η  αγωνιστική    
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) ΣΚΟΡ
2 ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ 3 ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ.    
10 ΚΩΣΤΑΡΑΖΙ 4 ΑΕ ΒΙΤΣΙΟΥ    
9 ΛΕΥΚΗ 5 ΟΙΝΟΗ    
8 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑ 6 ΝΕΣΤΟΡΙΟ    
1 ΚΟΡΕΣΤΕΙΑ 7 ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ    
 

 

ΕΠΣ   –  16η  αγωνιστική

   
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) ΣΚΟΡ
5 ΟΙΝΟΗ 2 ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ    
3 ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ. 4 ΑΕ ΒΙΤΣΙΟΥ    
1 ΚΟΡΕΣΤΕΙΑ 8 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑ    
7 ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ 9 ΛΕΥΚΗ    
6 ΝΕΣΤΟΡΙΟ 10 ΚΩΣΤΑΡΑΖΙ    
0   0      
ΕΠΣ   –  17η  αγωνιστική    
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) ΣΚΟΡ
9 ΛΕΥΚΗ 1 ΚΟΡΕΣΤΕΙΑ    
4 ΑΕ ΒΙΤΣΙΟΥ 5 ΟΙΝΟΗ    
3 ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ. 6 ΝΕΣΤΟΡΙΟ    
2 ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ 7 ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ    
8 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑ 10 ΚΩΣΤΑΡΑΖΙ    
ΕΠΣ   –  18η  αγωνιστική    
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) ΣΚΟΡ
10 ΚΩΣΤΑΡΑΖΙ 1 ΚΟΡΕΣΤΕΙΑ    
8 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑ 3 ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ.    
7 ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ 4 ΑΕ ΒΙΤΣΙΟΥ    
5 ΟΙΝΟΗ 6 ΝΕΣΤΟΡΙΟ    
2 ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ 9 ΛΕΥΚΗ    

 

ΧΟΡΗΓΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-2018

Πρωτάθλημα Α’ Κατηγορίας: Ελαστικά και Ζάντες Λιαχόπουλος Χ.
Πρωτάθλημα Β’ Κατηγορίας: Καφέ “Rust”
Πρωτάθλημα  Μικτών: ΝEΩΝ-ΠΑΙΔΩΝ:  Iris
Catering – Ανδρεόπουλος
Κύπελλο Ερασιτεχνών: Bar Food “Η Πάπια”
Πρωτάθλημα Παιδικής Κατηγορίας: Velle Travel
Πρωτάθλημα Προπαιδικής Κατηγορίας: Ορίζοντες & Art box

Απάντηση

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.