Η δράση συνεχίζεται, σε όλες τις Κατηγορίες. Βρισκόμαστε κοντά στην ολοκλήρωση τής πρώτης εβδομάδας, με τα περισσότερα Ταμπλό να έχουν φτάσει στη Φάση των Προημιτελικών.

Το Αγωνιστικό Πλάνο της επόμενης εβδομάδας περιλαμβάνει τους Τελικούς για το Σαββατοκύριακο 9 & 10 Σεπτεμβρίου και τους Ημιτελικούς για Τετάρτη 6, Πέμπτη 7 και Παρασκευή 8 Σεπτεμβρίου.

Αποτελέσματα & Πρόγραμμα Αγώνων:   
Πέμπτη 24 Αυγούστου
ΜΥΛΩΝΑΣ/ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΣ – ΣΙΑΝΤΣΗΣ/ΤΟΥΦΑΣ 7-5/6-3

Παρασκευή 25 Αυγούστου
ΤΑΜΟΥΤΣΕΛΗΣ – ΓΑΠΚΙΑΔΗΣ (40+)  6-3/6-3
ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΤΟΥΦΑΣ (40+)  3-6/6-3/ 10-5
ΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΠΟΥΖΟΠΟΥΛΟΣ (ROOKIES)  6-3/6-3
ΜΠΟΥΣΙΟΣΓΙΑΝΝΙΩΤΑΣ (30+)  6-0/6-3
ΚΥΒΕΝΤΙΔΗΣ – ΣΜΥΡΝΙΩΤΗΣ (ROOKIES)  6-2/6-2
ΣΙΑΝΤΣΗΣ – ΝΑΚΑΣ (30+)  6-2/1-6/ 10-6
ΠΛΑΚΙΑΣ – ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ (30+)  6-2/6-4

Σάββατο 26 Αυγούστου
ΡΟΜΠΗΣ-ΤΟΥΦΑΣ (ROOKIES)  1-6/7-6/10-8
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ – ΤΣΙΡΙΚΑ  3-6/6-3//10-8
ΚΟΥΚΙΔΟΥ – ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ  1-6/7-6/10-8
ΤΟΜΠΟΥΛΙΔΟΥ – ΤΖΑΛΛΑ   6-3/6-1
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ – ΠΑΠΟΥΛΙΔΗΣ (30+)  6-4/6-1
ΠΑΥΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ – ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΙΝΑ  6-2/6-3
ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ – ΡΟΜΠΗΣ  (15-30)  4-6/7-5/11-9
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ – ΠΥΡΑΜΙΔΗΣ (30+)  6-1/6-0
ΤΣΑΔΗΛΑΣ – ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ (40+)  6-2/7-5

Κυριακή 27 Αυγούστου
ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ – ΖΥΓΟΥΡΗΣ (ROOKIES)  6-2/6-4
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ – ΛΕΤΣΙΟΣ (40+)  6-0/6-0
ΜΗΤΤΑ ΤΖΕΝΗ – ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΝΘΗ  6-3/6-3
ΨΗΜΑΣ Δ. – ΜΠΟΥΣΙΟΣ (30+)  6-0/6-1
ΣΙΑΝΤΣΗΣ – ΓΚΑΤΖΗΜΑΣ (40+)  6-1/6-2
ΜΥΛΩΝΑΣ – ΠΛΑΚΙΑΣ (40+)  6-4/6-1
ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ/ΠΑΥΛΟΥ – ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ/ΧΑΡΑΆΜΠΙΔΟΥ (Mixed Doubles)  6-7/6-2/10-5
ΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ/ΚΟΥΚΙΔΟΥ – ΠΛΑΚΙΑΣ/ΜΠΑΝΤΗ (Mixed Doubles)  1-6/6-4/10-3

Δευτέρα 28 Αυγούστου
ΚΟΡΕΝΤΣΙΔΗΣ – ΝΑΤΣΗΣ (40+)  6-3/6-2
ΜΥΛΩΝΑΣ – ΤΑΜΟΥΤΣΕΛΗΣ (40+)  6-3/6-3
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ – ΠΑΥΛΙΔΗΣ (40+)  7-6/6-3
ΠΛΑΚΙΑΣ – ΓΑΠΚΙΑΔΗΣ (30+)  6-0/6-7/10-8
ΚΑΡΑΜΠΕΤΗΣ – ΝΑΚΑΣ (40+)  6-0/6-1
ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ – ΡΟΜΠΗΣ (ROOKIES)  6-7/6-3/10-7
ΜΑΛΕΑΣ – ΜΠΙΛΙΑΛΗΣ (ROOKIES)  6-3/6-1
ΖΙΩΡΔΑ – ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ  6-0/6-1
ΚΑΣΚΑΜΑΝΙΔΗΣ – ΜΠΟΥΖΟΠΟΥΛΟΣ (15-30)  6-4/6-4

Τρίτη 29 Αυγούστου
ΚΑΛΕΝΤΕΡΙΔΗΣ – ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ (15-30)  6-4/3-1 (Διακοπή λόγω βροχής)

Τετάρτη 30 Αυγούστου
ΟΡΓΑΝΤΖΙΔΗΣ/ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ – ΤΣΙΠΟΣ/ΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  6-2/6-1
ΚΑΡΑΜΠΕΤΗΣ – ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ (30+)  6-4/2-6/11-9
ΖΙΑΝΟΣ – ΤΣΙΠΟΣ  (ROOKIES)  6-0/6-1
ΤΑΛΙΔΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ – ΜΠΑΝΤΗ ΣΤΕΛΛΑ  6-0/6-0
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΛΑΚΙΑΣ (30+)  6-1/6-1
ΨΗΜΑΣ/ΚΑΛΑΦΑΤΗ – ΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ/ΚΟΥΚΙΔΟΥ (Mixed Doubles)  6-0/6-0
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ – ΚΑΣΚΑΜΑΝΙΔΗΣ (15-30)  6-0/6-4
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ/ΖΙΩΡΔΑ – ΤΣΙΠΟΣ/ΤΑΛΙΔΟΥ (Mixed Doubles)  6-0/6-1
ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ/ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ – ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Μ./ΦΩΤΙΑΔΗΣ 6-4/3-6/10-7

Πέμπτη 31 Αυγούστου
ΨΗΜΑΣ Ζ. – ΜΠΟΥΣΙΟΣ  (40+)  6-2/7-5
ΕΛΙΑΟΥ – ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ  (15-30)  6-2/6-2
ΦΩΤΙΑΔΗΣ – ΣΙΑΝΤΣΗΣ (40+)  6-2/7-5

Παρασκευή 1 Σεπτεμβρίου
6:30  ΤΑΛΙΔΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ – ΜΗΤΤΑ ΤΖΕΝΗ
8:00  ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΣΙΑΝΤΣΗΣ (30+)
9:00  ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ – ΖΙΑΝΟΣ (ROOKIES)

Σάββατο 2 Σεπτεμβρίου
4:00  ΖΑΜΠΡΑ ΣΟΦΙΑ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΜΠΟΥΛΙΔΟΥ
5:00  ΜΥΛΩΝΑΣ – ΦΩΤΙΑΔΗΣ (30+)
6:30  ΨΗΜΑΣ Ζ./ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ/ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ/ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ/ΜΠΟΥΣΙΟΣ/ΚΑΡΑΜΠΕΤΗΣ
7:00  ΖΙΑΝΟΣ – ΜΑΛΕΑΣ (15-30)
ΚΟΡΕΝΤΣΙΔΗΣ/ΜΗΤΤΑ – ΓΙΑΝΝΙΩΤΑΣ/ΖΑΜΠΡΑ (MIXED DOUBLES)

Αμέσως μετά θα ακολουθήσει το Proteas Open Players Party  στον καλαίσθητο περιβάλλοντα χώρο των γηπεδικών εγκαταστάσεων του Πρωτέα!

Απάντηση

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.