Το απόγευμα της Τετάρτης ( 7/9 )  στα γραφεία της Ε.ΚΑ.Σ.ΔΥ.Μ. διεξήχθη η κλήρωση της Ε.ΚΑ.Σ.ΔΥ.Μ  για το 2016-2017.

Σύσσωμο το διοικητικό συμβούλιο της Ε.ΚΑ.Σ.ΔΥ.Μ. αλλά και αρκετοί αντιπρόσωποι των ομάδων, έδωσαν το παρών, παρακολουθώντας την κλήρωση από την οποία βγήκαν οι Όμιλοι για τη νέα χρονιά.

Αναλυτικά όλοι οι Όμιλοι:

Α’ Ανδρών Ε.ΚΑ.Σ.ΔΥ.Μ.
Φοίνικας Πτολεμαΐδας
Άργος Ορεστικό
Μέγας Αλέξανδρος
Γ.Σ.Κ. Λασσάνης
Γ.Σ. Σιάτιστας
Α.Ε. Κοζάνης
Αίαντας Αμυνταίου
Α.Σ. Βελβεντό
Α.Π.Σ. Πτολεμαΐδας

 

Β’ Ανδρών Ε.ΚΑ.Σ.ΔΥ.Μ. (1ος Όμιλος)
ΠΑΟ Κοζάνης
Περδίκκας
Αναγέννηση Σερβίων
Άρης Ατραπού
Αμύντας Σκοπιάς
Ηρακλής Κοζάνης
Κοζάνη 2006

 

Β’ Ανδρών Ε.ΚΑ.Σ.ΔΥ.Μ. (2ος Όμιλος)
Αναγέννηση Εράτυρας
Νεάπολη
Δύναμις
Φοίνιξ Κοζάνης
Κεραυνός
Μεσοποταμία

 

Παιδικό Ε.ΚΑ.Σ.ΔΥ.Μ. (1ος Όμιλος)
Γ.Σ. Σιάτιστας
Κεραυνός
Μέγας Αλέξανδρος
Άργος Ορεστικό
Τσοτύλι

 

Παιδικό Ε.ΚΑ.Σ.ΔΥ.Μ. (2ος Όμιλος)
Αίαντας Αμυνταίου
Περδίκκας
Μεσοποταμία
Αριστοτέλης Φλώρινας
Καστοριά

 

Παιδικό Ε.ΚΑ.Σ.ΔΥ.Μ. (3ος Όμιλος)
Α.Ε. Κοζάνης
Ηρακλής Κοζάνης
Βελβεντό
Διόσκουροι Κοζάνης
Πρωτέας Γρεβενών

 

Παιδικό Ε.ΚΑ.Σ.ΔΥ.Μ. (4ος Όμιλος)
Α.Π.Σ. Πτολεμαΐδας
Γ.Σ.Κ. Λασσάνης
Αναγέννηση Σερβίων
Γ.Σ. Ελίμειας
Φοίνικας

 

Εφηβικό Ε.ΚΑ.Σ.ΔΥ.Μ (1ος Όμιλος)
Άργος Ορεστικό
Α.Ε. Κοζάνης
Γ.Σ. Σιάτιστας
Καστοριά
Πρωτέας Γρεβενών
Διόσκουροι Κοζάνης
Γ.Σ. Ελίμειας

 

Εφηβικό Ε.ΚΑ.Σ.ΔΥ.Μ (2ος Όμιλος)
Μέγας Αλέξανδρος
Αίαντας Αμυνταίου
Α.Π.Σ. Πτολεμαΐδας
Ηρακλής Κοζάνης
Αριστοτέλης Φλώρινας
Α.Σ. Βελβεντό
Γ.Σ.Κ. Λασσάνης

 

Γυναικών Ε.ΚΑ.Σ.ΔΥ.Μ
Αίαντας Αμυνταίου
Κεραυνός Γρεβενών
Γ.Σ.Κ. Λασσάνης
Απόλλων Πτολεμαΐδας
Μέγας Αλέξανδρος
Άργος Ορεστικό
Μεσοποταμία

 

Κορασίδων Ε.ΚΑ.Σ.ΔΥ.Μ. (1ος Όμιλος)
Καστοριά
Αίαντας Αμυνταίου
Απόλλων Πτολεμαΐδας
Μεσοποταμία
Shooters
Βελβεντό

 

Κορασίδων Ε.ΚΑ.Σ.ΔΥ.Μ. (2ος Όμιλος)
Γ.Σ. Ελίμειας
Αναγέννηση Σερβίων
Ηρακλής Κοζάνης
Μέγας Αλέξανδρος
Γ.Σ.Κ. Λασσάνης
Κεραυνός Γρεβενών

 

Νεανίδων Ε.ΚΑ.Σ.ΔΥ.Μ.
Απόλλων Πτολεμαΐδας
Αίαντας Αμυνταίου
Μεσοποταμία
Γ.Σ. Ελίμειας

 

Το αναλυτικό πρόγραμμα της νέας σεζόν σε Αντρικό, Γυναικείο, Εφηβικό, Νεανίδων, Παιδικό και Κορασίδων

Α’ ανδρών

 

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Γήπεδο Αγώνας  
ΔΑΚ ΑΡ.ΟΡΕΣΤΙΚΟ ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ – ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ  
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ Α.Π.Σ. Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ  
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ  
ΔΑΚ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ – Α.Π.Σ. ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ  
2η Αγωνιστική
Γήπεδο Αγώνας
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ – Α.Σ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΤΟΛ
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ – ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ
ΔΑΚ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ – Α.Π.Σ. Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΓ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Α.Π.Σ. ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ
3η Αγωνιστική
Γήπεδο Αγώνας
ΚΓ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Α.Σ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΤΟΛ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ
ΔΑΚ ΑΡ.ΟΡΕΣΤΙΚΟ ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ – ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ Α.Π.Σ. Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – Α.Π.Σ. ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
4η Αγωνιστική
Γήπεδο Αγώνας
ΔΑΚ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ – Α.Σ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΤΟΛ
ΚΓ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Α.Π.Σ. ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ – ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ
ΔΑΚ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ – Α.Π.Σ. Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ – ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
5η Αγωνιστική
Γήπεδο Αγώνας
ΚΓ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Α.Σ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΤΟΛ – Α.Π.Σ. ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ
ΔΑΚ ΑΡ.ΟΡΕΣΤΙΚΟ ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ – ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ Α.Π.Σ. Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
6η Αγωνιστική
Γήπεδο Αγώνας
ΔΑΚ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ – Α.Σ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΤΟΛ
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ
ΚΓ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Α.Π.Σ. ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ – ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΔΑΚ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ
7η Αγωνιστική
Γήπεδο Αγώνας
ΚΓ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Α.Σ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΤΟΛ – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ
ΔΑΚ ΑΡ.ΟΡΕΣΤΙΚΟ ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ – Α.Π.Σ. Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ – Α.Π.Σ. ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ
8η Αγωνιστική
Γήπεδο Αγώνας
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ Α.Π.Σ. Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – Α.Σ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΤΟΛ
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΔΑΚ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ
ΚΓ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Α.Π.Σ. ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ – ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
9η Αγωνιστική
Γήπεδο Αγώνας
ΚΓ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Α.Σ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΤΟΛ – ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ – Α.Π.Σ. Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ
ΔΑΚ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ – ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Γήπεδο Αγώνας
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ – Α.Π.Σ. Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΔΑΚ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ
ΚΓ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Α.Π.Σ. ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ – ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
2η Αγωνιστική
Γήπεδο Αγώνας
ΚΓ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Α.Σ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΤΟΛ – ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΔΑΚ ΑΡ.ΟΡΕΣΤΙΚΟ ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ Α.Π.Σ. Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – Α.Π.Σ. ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ
3η Αγωνιστική
Γήπεδο Αγώνας
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ – Α.Σ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΤΟΛ
ΔΑΚ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ – ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ
ΚΓ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Α.Π.Σ. ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ – Α.Π.Σ. Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΔΑΚ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ
4η Αγωνιστική
Γήπεδο Αγώνας
ΚΓ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Α.Σ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΤΟΛ – ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
ΔΑΚ ΑΡ.ΟΡΕΣΤΙΚΟ ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ – Α.Π.Σ. ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ Α.Π.Σ. Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ
5η Αγωνιστική
Γήπεδο Αγώνας
ΚΓ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Α.Π.Σ. ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ – Α.Σ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΤΟΛ
ΔΑΚ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – Α.Π.Σ. Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΔΑΚ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ – ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
6η Αγωνιστική
Γήπεδο Αγώνας
ΚΓ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Α.Σ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΤΟΛ – ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
ΔΑΚ ΑΡ.ΟΡΕΣΤΙΚΟ ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ – Α.Π.Σ. ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ – ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
7η Αγωνιστική
Γήπεδο Αγώνας
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – Α.Σ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΤΟΛ
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ Α.Π.Σ. Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ
ΔΑΚ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΓ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Α.Π.Σ. ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ
8η Αγωνιστική
Γήπεδο Αγώνας
ΚΓ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Α.Σ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΤΟΛ – Α.Π.Σ. Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ – ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
ΔΑΚ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ – Α.Π.Σ. ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ
9η Αγωνιστική
Γήπεδο Αγώνας
ΔΑΚ ΑΡ.ΟΡΕΣΤΙΚΟ ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ – Α.Σ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΤΟΛ
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ Α.Π.Σ. Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ
ΔΑΚ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ

 

Β’ ανδρών – 2ος όμιλος

 

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Γήπεδο Αγώνας
ΚΓ ΕΡΑΤΥΡΑΣ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ – Α.Σ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΤΟΛ
ΔΑΚ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ ΦΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟ
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ ΑΣ.ΔΥΝΑΜΙΣ – ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ ΚΑ
2η Αγωνιστική
Γήπεδο Αγώνας
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟ – ΑΝΑΓ/ΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ ΚΑ – ΦΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΚΓ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Α.Σ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΤΟΛ – ΑΣ.ΔΥΝΑΜΙΣ
3η Αγωνιστική
Γήπεδο Αγώνας
ΚΓ ΕΡΑΤΥΡΑΣ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ – ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ ΚΑ
ΔΑΚ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ ΦΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΑΣ.ΔΥΝΑΜΙΣ
ΚΓ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Α.Σ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΤΟΛ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟ
4η Αγωνιστική
Γήπεδο Αγώνας
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ ΑΣ.ΔΥΝΑΜΙΣ – ΑΝΑΓ/ΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
ΔΑΚ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ ΦΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – Α.Σ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΤΟΛ
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ ΚΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟ
5η Αγωνιστική
Γήπεδο Αγώνας
ΚΓ ΕΡΑΤΥΡΑΣ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ – ΦΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΚΓ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Α.Σ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΤΟΛ – ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ ΚΑ
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟ – ΑΣ.ΔΥΝΑΜΙΣ
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Γήπεδο Αγώνας
ΚΓ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Α.Σ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΤΟΛ – ΑΝΑΓ/ΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟ – ΦΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ ΚΑ – ΑΣ.ΔΥΝΑΜΙΣ
2η Αγωνιστική
Γήπεδο Αγώνας
ΚΓ ΕΡΑΤΥΡΑΣ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟ
ΔΑΚ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ ΦΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ ΚΑ
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ ΑΣ.ΔΥΝΑΜΙΣ – Α.Σ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΤΟΛ
3η Αγωνιστική
Γήπεδο Αγώνας
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ ΚΑ – ΑΝΑΓ/ΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ ΑΣ.ΔΥΝΑΜΙΣ – ΦΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟ – Α.Σ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΤΟΛ
4η Αγωνιστική
Γήπεδο Αγώνας
ΚΓ ΕΡΑΤΥΡΑΣ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ – ΑΣ.ΔΥΝΑΜΙΣ
ΚΓ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Α.Σ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΤΟΛ – ΦΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟ – ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ ΚΑ
5η Αγωνιστική
Γήπεδο Αγώνας
ΔΑΚ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ ΦΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΑΝΑΓ/ΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ ΚΑ – Α.Σ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΤΟΛ
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ ΑΣ.ΔΥΝΑΜΙΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟ

 

Γυναικών

 

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Γήπεδο Αγώνας
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟ – Α.Π.Σ. Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ
ΚΓ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. – ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ ΚΑ
2η Αγωνιστική
Γήπεδο Αγώνας
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ Α.Π.Σ. Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ
ΔΑΚ ΑΡ.ΟΡΕΣΤΙΚΟ ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟ
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ ΚΑ – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ
3η Αγωνιστική
Γήπεδο Αγώνας
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ – ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟ – ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ ΚΑ
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ.
4η Αγωνιστική
Γήπεδο Αγώνας
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ ΚΑ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ
ΚΓ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟ
ΔΑΚ ΑΡ.ΟΡΕΣΤΙΚΟ ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ – Α.Π.Σ. Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
5η Αγωνιστική
Γήπεδο Αγώνας
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ.
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟ – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ Α.Π.Σ. Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ ΚΑ
6η Αγωνιστική
Γήπεδο Αγώνας
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ
ΚΓ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. – Α.Π.Σ. Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ ΚΑ – ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ
7η Αγωνιστική
Γήπεδο Αγώνας
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟ
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ Α.Π.Σ. Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ
ΔΑΚ ΑΡ.ΟΡΕΣΤΙΚΟ ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ.
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Γήπεδο Αγώνας
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ Α.Π.Σ. Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟ
ΔΑΚ ΑΡ.ΟΡΕΣΤΙΚΟ ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ ΚΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ.
2η Αγωνιστική
Γήπεδο Αγώνας
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ – Α.Π.Σ. Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟ – ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ ΚΑ
3η Αγωνιστική
Γήπεδο Αγώνας
ΔΑΚ ΑΡ.ΟΡΕΣΤΙΚΟ ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ ΚΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟ
ΚΓ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ
4η Αγωνιστική
Γήπεδο Αγώνας
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ – ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ ΚΑ
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ.
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ Α.Π.Σ. Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ
5η Αγωνιστική
Γήπεδο Αγώνας
ΚΓ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟ
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ ΚΑ – Α.Π.Σ. Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
6η Αγωνιστική
Γήπεδο Αγώνας
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ Α.Π.Σ. Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ.
ΔΑΚ ΑΡ.ΟΡΕΣΤΙΚΟ ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ – ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ ΚΑ
7η Αγωνιστική
Γήπεδο Αγώνας
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – Α.Π.Σ. Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΓ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. – ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ

 

Πηγή: top-sport.gr

Απάντηση

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.