Μάγεψε το κοινό η Josephine στη Χριστουγεννιάτικη Συναυλία του Δήμου Καστοριάς
![🎼](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcc/1/16/1f3bc.png)
![🎤](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7e/1/16/1f3a4.png)
![➡](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/27a1.png)
Αναμένουμε χιλιάδες επισκέπτες στη γιορτινή μας Καστοριά, καθώς η πληρότητα για την εορταστική περίοδο αγγίζει το 100% και θα ζήσουμε υπέροχες και ζωντανές στιγμές. Εύχομαι από καρδιάς υγεία, αισιοδοξία και ελπίδα σε όλο τον κόσμο. Καλές γιορτές!» ήταν το μήνυμα του Δημάρχου Καστοριάς Γιάννη Κορεντσίδη.
![](https://scontent.fath4-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/411758967_762999259206068_322223084955180118_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=zlQjaWN3co8AX_IXh6C&_nc_ht=scontent.fath4-2.fna&oh=00_AfAOpeZyA0SlvyvIoDpGKN89cx23R3zKOUNINMbR60dO-w&oe=6585985A)
![](https://scontent.fath4-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/411984441_762999262539401_1397695506107009831_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=RelMdVLjDNUAX9_eXkt&_nc_ht=scontent.fath4-2.fna&oh=00_AfDUORJ60bTMA3f-4Zw4XQvCmC3pZXcDlCCgNexNbzovnQ&oe=65865376)
![](https://scontent.fath4-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/411970046_762999399206054_8171929876182327965_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=b631y_jpyt4AX-s6-9f&_nc_ht=scontent.fath4-2.fna&oh=00_AfC-m3JVKcjsytUA533h0VpO8n0Mo3JlevRFg96obiikcw&oe=65871AC8)
![](https://scontent.fath4-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/411752077_762999349206059_6218569793243818062_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=8mBK21a0Pb4AX97KCRv&_nc_ht=scontent.fath4-2.fna&oh=00_AfBNqNSqL72BXK_uFIcEpCE-fhFwnAXA9eQtI1zwaQ-FGQ&oe=65859538)
![](https://orizontespress.gr/wp-content/uploads/2023/12/411783730_763000285872632_7734195705806697690_n-800x534.jpg)
![](https://orizontespress.gr/wp-content/uploads/2023/12/411747075_763000052539322_2218209646319104484_n-800x534.jpg)
![](https://orizontespress.gr/wp-content/uploads/2023/12/411751445_762999249206069_1297455481520934349_n-800x534.jpg)
![](https://orizontespress.gr/wp-content/uploads/2023/12/411745719_762999442539383_2208605078223895761_n-800x534.jpg)
![](https://orizontespress.gr/wp-content/uploads/2023/12/412010546_762999452539382_199704769955144554_n-800x534.jpg)
![](https://orizontespress.gr/wp-content/uploads/2023/12/411979035_762999495872711_7742251297288952479_n-800x534.jpg)
![](https://orizontespress.gr/wp-content/uploads/2023/12/411758570_762999542539373_1194798882691090169_n-2-800x534.jpg)
![](https://orizontespress.gr/wp-content/uploads/2023/12/412019448_762999589206035_7987678203764203341_n-1-800x534.jpg)
![](https://orizontespress.gr/wp-content/uploads/2023/12/412057825_762999605872700_7419877399245078927_n-800x534.jpg)
![](https://orizontespress.gr/wp-content/uploads/2023/12/411969854_762999649206029_1078048315784139775_n-800x534.jpg)
![](https://orizontespress.gr/wp-content/uploads/2023/12/411746062_763000115872649_4650856136217340539_n-800x534.jpg)
![](https://orizontespress.gr/wp-content/uploads/2023/12/411980457_763000022539325_3124278087709150039_n-800x534.jpg)
![](https://orizontespress.gr/wp-content/uploads/2023/12/412022246_762999845872676_2120751920300939736_n-800x450.jpg)
![](https://orizontespress.gr/wp-content/uploads/2023/12/411745884_762999949205999_2068132329031447786_n-800x534.jpg)
![](https://orizontespress.gr/wp-content/uploads/2023/12/412060816_762999999205994_6108570747143733547_n-Αντιγραφή-800x534.jpg)
![](https://orizontespress.gr/wp-content/uploads/2023/12/412046620_763000275872633_898302534568370621_n-Αντιγραφή-800x534.jpg)