Με τον καθιερωμένο πλέον τρόπο στολίστηκε και άναψε το χριστουγεννιάτικο δένδρο του «ΠΡΩΤΕΑ» από τα παιδιά των  προπονητικών τμημάτων του Συλλόγου.

p1170242Παρουσία γονέων, φίλων και μελών του Συλλόγου, οργανώθηκε μία ζεστή γιορτή με πολλά εδέσματα και λιχουδιές, με γιορτινή μουσική και φυσικά πολύ τένις.

Ήταν μία ακόμη όμορφη εκδήλωση, από το μακροβιότερο Σύλλογο τένις της περιοχής μας, όπου κυριάρχησαν και πάλι η καλή διάθεση, τα πολλά χαμόγελα και η ατέλειωτη διασκέδαση των παιδιών, που συνοδεύτηκαν με ανταλλαγές ευχών για την εορταστική περίοδο που έρχεται.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

You May Also Like

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ – Α.Σ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

Άλλη μια καλή εμφάνιση πραγματοποίησαν οι Παγκορασίδες του Α.Σ. Καστοριάς, αυτή τη…

Το πρόγραμμα των Ελλήνων αθλητών για σήμερα Τρίτη 16/8

Κολύμβηση 15:00 10χλμ. Ανοιχτής θάλασσας: Σπύρος Γιαννιώτης

Στα πέναλτι με σκορ 4-2, νίκησε η Καστοριά την Αστραπή Μεσοποταμίας και προκρίθηκε στην επόμενη φάση του θεσμού του κυπέλλου της Ε.Π.Σ. Καστοριάς.

Στα πέναλτι με σκορ 4-2, νίκησε η Καστοριά την Αστραπή Μεσοποταμίας και…

Βόλεϊ: Δύο Καστοριανές στην προπόνηση της προεθνικής ομάδας Παγκορασίδων

Την Τρίτη 8 Μαρτίου 2016 πραγματοποιήθηκε στα Γιαννιτσά η προπόνηση της Προεθνικής…

ΕΠΣ Καστοριάς: Νέες Μετεγγραφικές Περίοδοι για την αγωνιστική περίοδο  2020-2021

Α’ Ε.Π.Σ. Καστοριάς: Παναργειακός – Ηρακλής Πολυκάρπης 0-2

Την ήττα γνώρισε η ομάδα του Άργους στα πλαίσια της 16ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος από τον Ηρακλή Πολυκάρπης με σκορ 0-2.

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ ΤΜΗΜΑΤΩΝ Α.Σ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-Άροσις ΓΙΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ 22 & 23 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2023

2η αγωνιστική της Β΄ φάσης Παίδων Γ΄ του Παιδικού Πρωταθλήματος και η ομάδα του Α.Σ. Καστοριάς, θα αντιμετωπίσει τους Διόσκουρους στο ΣΚΑΡΚΑΛΑ.