Την 4η θέση κατέλαβε η Παιδική ομάδα της Καστοριάς στο Finalfourτου Παιδικού Πρωταθλήματος της Ε.ΚΑ.Σ.ΔΥ.Μ.. Στο μικρό Τελικό ηττήθηκε από τον Πρωτέα Γρεβενών και έδειξε ότι είχε τη δυνατότητα, να καταλάβει και την 3η θέση.

Διάκριση για την ομάδα μας, ήταν η επιλογή από τους προπονητές στην καλύτερη πεντάδα του Final 4, του Δαμιανού Ανέστη!

Δεκάλεπτα: 11-17, 22-31, 39-45, 57-56

Α.Σ. Καστοριάς (Καραταγλίδης): Μαρινέλης Ε., Τζήμας 9 (3), Παπαμόσχος 3 (1), Καραβατάκης, Γουρζάνης 6, Γεωργιάδης Γ. 16 (1), Τσιφτσής 8, Γκλιάγιας, Δαμιανού Γ., Γκιέλι, Δαμιανού Α. 14, Τραϊανού και Τακίδης.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

You May Also Like

ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας Ευχαριστήριο

Η οικογένεια του ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας ευχαριστεί θερμά όλες τις ομάδες και τους…

Πιθανό σενάριο για τους 4 ομίλους της Γ’ Εθνικής

Ο διαχωρισμός γίνεται με γεωγραφικά κριτήρια ξεκινώντας από τον Έβρο και “κατεβαίνοντας”.

Η Χριστίνα Γιαζιτζίδου τιμήθηκε στη Μάνη σε εκδήλωση των Ολυμπιονικών

Ένα πολύ δημιουργικό τριήμερο με επισκέψεις Ολυμπιονικών και παγκόσμιων πρωταθλητών πραγματοποιήθηκε στην…

Η «πρώτη» της Καστοριάς με στόχο την άνοδο στη Γ’ Εθνική!

Με την παρουσία είκοσι δύο (22) και πλέον παικτών πραγματοποιήθηκε η πρώτη…

Στα 24.000 ευρώ έφτασαν ήδη οι δημοπρασίες του «Ζήσε Αθλητικά», με τα έσοδα να κατατίθενται στον λογαριασμό του υπουργείου Υγείας!

Στα 24.000 ευρώ έφτασαν ήδη οι δημοπρασίες του «Ζήσε Αθλητικά», με τα…

Στην Καστοριά το βασικό στάδιο της προετοιμασίας της Κ20 του Παναθηναϊκού

Μέσα στην εβδομάδα οι Νέοι του Παναθηναϊκού θα αναχωρήσουν για την Καστοριά…

Πραγματοποιήθηκε το 15ο Τουρνουά ποδοσφαίρου αφιερωμένο στη μνήμη του συνοριακού φύλακα Ιωάννη Παμπουκίδη

Πραγματοποιήθηκε το 15ο Τουρνουά ποδοσφαίρου αφιερωμένο στη μνήμη του συνοριακού φύλακα Ιωάννη…

Κοπή βασιλόπιτας στον Ναυτικό Όμιλο Καστοριάς

ΕΠΣ Καστοριάς: Τα αποτελέσματα 18ης αγωνιστικής Α΄ Κατηγορίας “Ελαστικά & Ζάντες Λιαχόπουλος”

Ξεκινάει αύριο το 2ο Τουρνουά Μπάσκετ Παίδων  “ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ”

Ξεκινάει αύριο το 2ο Τουρνουά Μπάσκετ Παίδων “ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ”