Συνεχίζεται με γοργούς ρυθμούς η ανασυγκρότηση της ιστορικής Κατερινιώτικης ομάδας του Πιερικού.

Έτσι χθες συμφώνησε και παραμένει στο δυναμικό της ομάδας ο τερματοφύλακας Δημήτρης Παπατολίκας, ο οποίος υπέγραψε συμβόλαιο ενώπιον του νέου προέδρου Γιώτη Αθανασιάδη.
Νέα μεταγραφή της ομάδας αποτελεί ο σέντερ μπακ της Καστοριάς Δημήτρης Παπαδόπουλος, ετών 19, ύψους 1.93, ο οποίος επίσης υπέγραψε συμβόλαιο στον Πιερικό και ξεκινάει δυναμικά στη νέα ελπιδοφόρα πορεία του Πιερικού.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

You May Also Like

Προκήρυξη αγώνων στίβου GRAND PRIX Άργους Ορεστικού 2016 στη μνήμη του Λέανδρου Τζήμα

Η ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Δυτικής Μακεδονίας σε συνεργασία με την Περιφερειακή Ενότητα Καστοριάς…

ΕΠΣ Καστοριάς: Νέες Μετεγγραφικές Περίοδοι για την αγωνιστική περίοδο  2020-2021

Ανακοίνωση της Αστραπής Μεσοποταμίας

Είναι πολλά που μπορούν να ειπωθούν για το φετινό πρωτάθλημα. Ένα όμως…

Παρελθόν για την Καστοριά ο Tomica Petrov

Ο Α.Γ.Σ.Κ. “ΚΑΣΤΟΡΙΑ”, ανακοινώνει τη λύση της συνεργασίας του με τον Σκοπιανό…

Οι βραβεύσεις από την ΕΠΣ Καστοριάς (Φωτορεπορτάζ)

Α’ Ε.Π.Σ. Καστοριάς: Παναργειακός – Ηρακλής Πολυκάρπης 0-2

Την ήττα γνώρισε η ομάδα του Άργους στα πλαίσια της 16ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος από τον Ηρακλή Πολυκάρπης με σκορ 0-2.

Α.Σ. Καστοριάς: Τα αποτελέσματα των αγώνων όλων των τμημάτων